آشنایی با برند های ساید چنل

ساید چنل ها در توان‌ها و اندازه های مختلف تولید می‌شوند. تولید این محصولات توسط شرکت های معتبر خارجی انجام میشود. سایدچنل ها در انداره و توان های مختلف تولید می‌شوند و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‎گیرند. ساید چنل ها دارای ویژگی‌هایی بسیاری است که همین ویژگی‌ها باعث شده طرفداران زیادی را به خود جلب کنند. اگر می‌خواهید آشنایی با انواع برندهای ساید چنل پیدا کنید و اطلاعاتی را در این زمینه کسب کنید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برند های ساید چنل

ساید چنل چیست؟

ساید چنل دستگاهی است که قابلیت دمنده و مکندگی دارد.نوعی پمپ صنعتی است که برای انتقال سیالات هوا یا گاز با فشار بالا به کار می‌رود.. از مزایای این پمپ می‌توان به دبی و فشار بالا، قدرت و کارایی بالا، نیاز کم به نگهداری و عمر طولانی، قابلیت استفاده در صنایع حساس به روغن، و کاربرد در حالت‌های دمنده و مکنده اشاره کرد.بلوئر سایدچنل از یک طرف هوا را دریافت کرده (عمل مکش) و از طرف دیگر با سرعت بالا به بیرون می راند (عمل دمش) بر این مبنا دارای یک ورودی و یک خروجی است .

بهترین برندهای ساید چنل

انواع مختلفی از این مدل ساید چنل هاتوسط تولیدکنندگان مختلف در کشور چین تولید می­‌شود. مهمترین برندهای سایدچنل در صنعت چین به شرح زیر است:

ساید چنل برند گرینکو (greenco)

شرکت گرینکو یک شرکت در کشور چین است که در زمینه طراحی و تولید تجهزات اساسی و مهم مانند: پمپ های وکیوم و ساید چنل همچنین کمپرسورهای هوا فعالیت می کند. این شرکت با به کارگیری فناوری و تکنولوژی های جدید و مدرن، محصولات بسیار باکیفیت و بادوام تولید می کند یکی از با کیفیت ترین محصولات این شرکت ساید چنل گرینکو است. همین امر سبب شده تا این محصولات مورد توجه بسیاری از کشورها، به ویژه کشور ایران قرار بگیرد و این شرکت محصولات خود را به سرتاسر دنیا صادر نماید. و شرکت پارس درایو نماینده گرینگو در ایران است.

ساید چنل برند بلوتک

ساید چنل بلوتک برای شرکت بلوتک (Blowtech) است که یک کمپانی هندی است که در سال ۱۹۸۷ توسط یکی از کارآفرینان برتر هندی، تأسیس شد. از همان بدو تأسیس، نوآوری، تعهد، انعطاف‌پذیری و پیشرفت، از اهداف شرکت بلوتک بوده است. یکی از حوزه‌هایی که بلوتک در آن قدرتمندانه فعالیت دارد، حوزه فن و انواع هواکش است که محصولاتی مانند بلوئرها نیز در این حوزه قرار می‌گیرند.یکی از بهترین محصولات این شرکت ساید چنل بلوتک است که کاریی و کیفیت بسیار بالایی دارد.

ساید چنل برند استیریم

شرکت پمپ سازی(Stream) کشور چین که در انواع پمپ ها از جمله ساید چنل صاحب نام است. شرکت استریم(stream) شرکتی چینی است که محصولات زیادی از جمه ساید چنل, الکتروموتور و غیره… را داخل ایران دارد.

ساید چنل برند رونتای

Rontai (رونتای) محصولی از کشور تایوان است که نزدیک به نیم قرن از حضور فعال آن در بازار می گذرد. تولیداتی پر طرفدار که راه را برای شرکت رونتای جهت نیل به اهداف سازمانی باز نموده و آن را در حد جهانی به شهرت رسانده است. محصولات رونتای که از جمله ی آنها می توان به پمپ های وکیوم رونتای ، ساید چنل Rontai ، بوستر پمپ های Rontai ، کمپرسور های Rontai اشاره کرد ، هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت ، تولیداتی مطلوب محسوب شده و در بسیاری از صنایع کاربرد دارند. ایران از مصرف کنندگان این برند می باشد که بیشتر در خصوص رفع بخشی از نیاز ساید چنل بلوئر خود به واردات رونتای می پردازد.

-همچنین بخوانید: مشخصات انواع روتس بلوعر

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی شما می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و خرید خوبی را به همراه یک قیمت خوب داشته باشید.

۹۸۹۱۲۶۰۱۱۶۰۳+

۹۸۲۱۳۳۹۸۰۴۸۰+

سخن پایانی

سایدچنل ها دارای ویژگی‌های بسیاری هستند.  اگر قصد خرید این محصول را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به فروشگاه توسعه صنعت پارس ماشین مراجعه کنید. این فروشگاه یکی از مراکز فروش این محصول و نماینده بهترین برند این محصول است که آن‌ها را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

سوالات متداول

معروف‌ترین برندهای سایدچنل عبارتند از: برند گرینکو، برند استریم، برند بلوتک و برند رونتای.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید