ساید چنل گرینکو

معرفی + مزایای سایدچنل + ساختار سایدچنل

ساید چنل گرینکو

ساید چنل گرینکو

گرینکو یک تولیدکننده حرفه‌ای پمپ کانال جانبی و ساید چنل گرینکو (GREENCO) در چین است که بیش از ۱۳ سال سابقه دارد. بیش از ۳۰۰ نوع مختلف و ۱۰ سری پمپ و دمنده در این شرکت وجود دارد، این شرکت هرروز در حال تولید ۶۰۰ عدد تا ۷۰۰ عدد دمنده کانال جانبی برای بازارهای داخلی و خارجی است. گرینکو به رهبر جهانی دمنده کانال جانبی در سراسر جهان تبدیل شده است.

این شرکت محصولات فراوانی دارد. پمپ‌های کانال جانبی ماشین‌هایی هستند که برای جابه‌جایی هوا از طریق روش جابجایی غیر مثبت استفاده می‌شوند. یک وسیله جابه‌جایی مثبت مقداری هوا را به دام می‌اندازد و آن را مجبور می‌کند تا یک فاصله معین را در یک جهت معین حرکت دهد.

 بااین‌حال، روشی که توسط آن دمنده‌های کانال جانبی هوا را حرکت می‌دهند، اجازه می‌دهد مقداری از هوا که از روی تیغه پروانه عبور می‌کند، از آن عبور کند. این هوا توسط تیغه دیگری به جلو حرکت می‌کند.

ساختار دمنده کانال جانبی نسبتاً ساده است. این ساختار شامل یک پروانه با پره‌هایی است که از آن خارج می‌شوند. این پروانه در محفظه‌ای با فضای خالی بین نوک تیغه و محفظه محصور شده است بنابراین هیچ تماسی با هم ندارند. هوا از طریق یک دریچه ورودی به داخل دمنده جریان می‌یابد و از طریق یک درگاه اگزوز خارج می‌شود.

برای به کار انداختن ساید چنل گرینکو (GREENCO) ، یک موتور یا موتور پروانه را طوری به حرکت درمی‌آورد که تیغه‌ها در داخل محفظه می‌چرخند. دمنده هوا از طریق ورودی، هوا را به داخل می‌کشد و این هوا هنگام ورود با تیغه‌ای روی پروانه تماس پیدا می‌کند.

تماس با تیغه متحرک هوا را تسریع می‌کند و درنتیجه آن را به سمت بیرون به سمت محفظه حرکت می‌دهد. هوای تحت‌فشار از طریق یک خروجی اگزوز از دمنده تخلیه می‌شود، اما تمام هوای لمس شده توسط تیغه مشخص بلافاصله خارج نمی‌شود.

پمپ هواده گرینکو با یک حلقه دایره‌ای از فضای بین تیغه‌های پروانه و محفظه باعث می‌شود مقداری هوا از اولین تیغه‌ای که با آن تماس برقرار می‌کند عبور کند. مکنده گرینکو به همین دلیل گاهی اوقات به‌عنوان پمپ احیاکننده نیز شناخته می‌شوند. این هوا به پایه تیغه بعدی می‌افتد. تماس با این تیغه دوم، سپس این هوا را به همان روش اول شتاب می‌دهد.

بسیاری از برنامه‌ها از دمنده‌های کانال جانبی، از صنایع سنگین گرفته تا فرآیندهای شیمیایی و محیطی استفاده می‌کنند. آن‌ها ممکن است در عملیاتی مانند بسته‌بندی، بلند کردن، و انتقال محصولات در یک کارخانه استفاده شوند. حذف گردوغبار و دود؛ هوادهی فاضلاب؛ و استخراج بخار خاک به‌طور کلی، وکیوم گرینکو دمنده‌های احیاکننده برای کاربردهایی که شامل جریان هوای زیاد در فشار کم یا جاهایی که نیاز به خلأ است، مناسب هستند.

با توجه به اینکه تنها قسمت متحرک هر واحد پروانه است، دمنده‌های احیاکننده بسیار قابل‌اعتماد هستند و سایش کمی را تجربه می‌کنند. درنتیجه، آن‌ها نیاز به تعمیر و نگهداری یا خرابی کمی دارند.

حداقل فاصله بین پروانه و محفظه ایجاب می‌کند که زباله‌ها برای عملکرد بدون خرابی از دمنده دور نگه داشته شوند. فیلتر کردن هوا قبل از ورود به دمنده راه خوبی برای تمیز نگه داشتن دستگاه و حرکت آزادانه پروانه است. اگر پروانه و محفظه قفل شوند، ممکن است دستگاه غیرقابل تعمیر آسیب ببیند.

برخی از ساید چنل گرینکو برای اهداف خنک‌کننده به جریان هوا از طریق آن‌ها متکی هستند. فشار بیش‌ازحد دستگاه ممکن است باعث کند شدن یا توقف جریان هوا و درنتیجه مانع از خنک شدن لازم شود. اگر پروانه دمنده با سرعتی متفاوت از محفظه گرم شود، ممکن است اندازه آن سریع‌تر از محفظه منبسط شود. چنین‌عدم تطابقی می‌تواند منجر به اختلال در حرکت پروانه در اثر تماس با محفظه شود.

وظیفه ساید چنل گرینکو

پروانه‌ها در ماشین‌های سری G مستقیماً روی محور موتور برای فشرده‌سازی غیر تماسی کاملاً بدون اصطکاک نصب می‌شوند. حداکثر قابلیت اطمینان عملیاتی، حتی در فشارهای دیفرانسیل بالا با چیدمان یاتاقان‌ها در خارج از محفظه تراکم تضمین می‌شود.

گازی که از طریق ورودی ۱ وارد می‌کند. با ورود به کانال جانبی ۲، پروانه چرخان ۳ در جهت چرخش به گاز سرعت می‌دهد. نیروی گریز از مرکز در تیغه‌های فشار دهنده گاز را به سمت خارج شتاب می‌دهد و فشار را افزایش می‌دهد. هر چرخش انرژی جنبشی را اضافه می‌کند و درنتیجه فشار در امتداد کانال جانبی افزایش می‌یابد.

کانال کناری در روتور باریک می‌شود، گاز را از سوراخ‌های نافذ خارج می‌کند و آن را از طریق خفه‌کننده خروجی ۴ تخلیه می‌کند، جایی که از دمنده کانال جانبی خارج می‌شود.

همچنین اگر به دنبال خرید دستگاه های تزریق پلاستیک با کیفیت می باشید می توانید محصولات سیلندر ماردون را با مراجعه به لینک مشاهده نمایید.

مزایای ساید چنل گرینکو

 • سطح سروصدای کم

دمنده‌های کانال جانبی به صدا خفه کن داخلی مجهز هستند و صفحه حامل نیز خاموش می‌شود. حداکثر درجه کاهش نویز به دست می‌آید. میزان نویز در حین کار بسته به مدل، تنها ۵۵ دسی‌بل تا ۸۰ دسی‌بل است.

 • بدون لرزش

دمنده کانال جانبی روی یک صفحه حامل نصب شده است که جاذب ارتعاش است. هم زدن‌های احتمالی ناشی از عملکرد روتور تا آنجا که ممکن است کاهش می‌یابد.

 • هوای ۱۰۰٪ بدون روغن

به دلیل چرخش بدون تماس پروانه‌ها، روغن‌کاری ضروری نیست. روش فشرده‌سازی خشک و بدون روغن است و گازی که باید فشرده شود آلوده نمی‌شود.

 • نگهداری حداقل و ساده

پروانه دمنده‌های کانال جانبی مستقیماً روی شفت موتور نصب می‌شود. در حین کار، چرخش کاملاً بدون تماس است و بنابراین روغن‌کاری لازم نیست. این کار باعث می‌شود حتی در حین کار مداوم، عملیات تقریباً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری باشد.

 • امید به زندگی طولانی

پروانه برای عملکرد بالا طراحی شده است. موتور باکیفیت بالا در کپسول خود محصور شده است و توسط آب‌بندی شفت محافظت می‌شود. اگرچه نیاز به نگهداری دستگاه کم است، اما طول عمر بالایی دارد.

 • نصب آسان

نصب دستگاه‌ها بدون مشکل است. دمنده‌های کانال جانبی آماده اتصال هستند. در موقعیت محور موردنظر نصب کنید، اتصالات را به سیستم متصل کنید، نصب الکتریکی را انجام دهید و دستگاه آماده بهره‌برداری است.

قیمت ساید چنل گرینکو

شرکت توسعه صنعت پارس ماشین به‌عنوان نماینده رسمی فروش محصولات گرینکو بهترین قیمت ساید چنل گرینکو GREENCO را به شما ارائه می‌دهد که برای خرید ساید چنل گرینکو از پارس درایو می‌توانید به این فروشگاه مراجعه کنید.

طرز کار ساید چنل گرینکو

طرز کار ساید چنل گرینکو

شرکت توسعه صنعت پارس ماشین ( پارس درایو ) نمایندگی رسمی واردات و پخش انواع ساید چنل ها با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در ایران است. روتس بلوئر گریتک را می توانیم از بهترین و با کیفیت ترین پمپ ها دانست که با مراجعه به لینک می توانید محصولات را مشاهده نمایید.

 

جهت کسب اطلاع از جدیدترین لیست قیمت ها و مشاوره رایگان قبل از خرید می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید

فروش و قیمت ساید چنل گرینکو

شرکت توسعه صنعت پارس ماشین به‌عنوان نماینده رسمی فروش محصولات گرینکو بهترین قیمت ساید چنل گرینکو GREENCO را به شما ارائه می‌دهد که برای خرید ساید چنل گرینکو از پارس درایو می‌توانید به این فروشگاه مراجعه کنید. قیمت ساید چنل گرینکو بر اساس توان و نیاز شما متفاوت می باشد، شما عزیزان جهت دریافت قیمت می توانید با مشاورین ما تماس بفرمایید.

قیمت سایدچنل گرینکو

ساختار ساید چنل گرینکو چگونه است؟

ساختار یک دمنده کانال جانبی نسبتاً ساده است. این ساختار شامل یک پروانه با پره‌هایی است که از آن خارج می‌شوند. این پروانه در محفظه‌ای با فضای خالی بین نوک تیغه و محفظه محصور شده است بنابراین هیچ تماسی باهم ندارند. هوا از طریق یک دریچه ورودی به داخل دمنده جریان می‌یابد و از طریق یک درگاه اگزوز خارج می‌شود.

ساید چنل مکنده و دمنده گرینکو

ساید چنل ها دارای دو حالت می باشند که این دو حالت را می توانیم دمنده و مکنده بدانیم. بلوئر ساید چنل و یا عبارتی دیگر ساید چنل دمنده مناسب تمامی افرادی می باشد که احتیاج به یک خروجی قدرتمند تر از فن عادی دارند بسیار مناسب می باشد. همچنین از سوی دیگر افرادی که نیازمند فشار خلاء به حجم بیشتری می باشند و محدوده بیشتری مدنظرآنان است پمپ وکیوم و یا مکنده گرینکو مناسب آنان می باشد.

ساید چنل گرینکو (Greenco)

جهت کسب اطلاع از جدیدترین لیست قیمت ها و مشاوره رایگان قبل از خرید می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید

کاربرد ساید چنل گرینکو GREENCO در صنایع

از ابتدای مقاله تا به حال سعی بر آن شد تا از ساختار ساید چنل گرینکو تا انواع آن و حتی قیمت آن برای شما توضیجاتی را ارائه نماییم حال وقت آن رسیده است که کاربرد آن در صنایع مختلف را مورد بررسی قرار دهیم. ساید چنل گرینکو دارای کاربرد بسیار در صنایع مختلف می باشد برای مثال می توانیم به صنایعی همچون:

 • کاشی و سرامیک
 • صنایع بسته بندی
 • صنعت تولید کاغذ
 • صنایع خودرو سازی
 • شیلات و آبخیز داری
 • صنایع پودری و گرانول
 • صنایع بهداشتی و غذایی
 • تصفیه خانه های آب و فاضلاب

ساید چنل گرینکو (Greenco)

جدول اطلاعات محصولات ساید چنل گرینکو

0/5 (0 Reviews)

13 thoughts on “ساید چنل گرینکو

 1. فرشاد says:

  سلام وقتتون بخیر … اگر فشار ساید چنل گرینکو زیاد باشد ، مشکلی ایجاد می کند ؟

 2. مرشدی says:

  روزتون بخیر قیمت گذاری ها را به چه صورت انجام می گیرد؟

 3. manager.mh says:

  روزتون بخیر
  برای دریافت قیمت و مشاره می توانید با سه شماره ۰۲۱۳۳۹۸۰۴۸۰
  ۰۹۱۲۳۲۵۰۱۳۴
  ۰۲۱۳۳۹۸۰۴۷۹
  تماس حاصل فرمایید.

 4. manager.a says:

  سلام ممنون … ساید چنل ها دارای دو حالت می باشند که این دو حالت را می توانیم دمنده و مکنده بدانیم .

 5. شیوا says:

  سلام خسته نباشید .. ساید چنل دمنده مناسب چه افرادی است ؟

 6. manager.a says:

  سلام ممنون از شما … مناسب افرادی می باشد که احتیاج به خروجی قدرتمند تر از فن عادی دارند .

 7. Agha miri says:

  سلام در کارگاه خود یک فن معمولی داریم اما به دنبال یه دمنده قوی تر می باشیم آیا ساید چنل گرینکو را پیشنهاد می کنید؟

 8. manager.mh says:

  بعنوان پمپ هوای فشرده (کمپرسور ) و پمپ وکیوم جهت مکش (وکیوم) مورد استفاده قرار بگیرد. ساید چنل یا بلوئرهوا یا وکیوم هوا نامید میشود، ساید چنل دستگاه بسیار کاربردی است و در جاهایی که نیاز به فشار بالایی دارند. پیشنهاد می شود قبل از هر اقدام به خریدی ابتدا با شماره های
  ۰۲۱۳۳۹۸۰۴۸۰
  ۰۹۱۲۳۲۵۰۱۳۴
  ۰۲۱۳۳۹۸۰۴۷۹
  برای دریافت مشاوره تماس برقرار نمایید.

 9. عیلزاده says:

  ببخشید امکانش هست که با ساید چنل گرینکو آب و باد را با هم ترکیب کنم؟

 10. manager.mh says:

  سلام، ساید چنل فقط توانایی دمش و مکش سیال هوا یا گاز را دارد، شما می توانید با بهره بردن از روش های دیگر آب را با هوا ترکیب نمایید.

 11. manager.fa says:

  سلام وقت بخیر برای خرید ساید چنل میتونید از قیمت محصولات ، محصول مورد نظر رو انتخاب کنید و یا روی لینک ساید چنل
  کلیک کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.