ساید چنل بلوتک blowtech تولید کشور چین می باشد و از نظر ظاهری و هم چنین شماره فنی به شدت مشابه ساید چنل گرینکو می باشد. از موارد مصرفی این ساید چنل می توان به هوادهی استخر پرورش ماهی ، صنایع چوب ، تصفیه خانه، فاضلاب، صنایع غذایی، صنایع دارویی و…. اشاره کرد. همانطور که می دانید این شرکت از راندمان کاری بالا با توجه به کارکرد مناسب پرسنل فنی باتجربه، برخوردار می باشد.ساید چنل بلوتک به جهت ساختار با کیفیت و راندمان کاری بالایی که دارد با رقیبان سرسختی مانند گرینکو و رونتای مواجه شده است. از مزایای ساید چنل blowtech می توان به کارامد بودن این تجهیز و کیفیت ساخت بالا همراه با قابل قبول بودن قطعات به کار رفته در آن اشاره کرد.

ساید چنل بلوتک

انواع ساید چنل بلوتک

باید به این نکته اشاره کنم که ساید چنل بلوتک که یکی از محبوب ترین انواع ساید چنل می باشد در سه نوع متفاوت تولید و عرضه می شود :
ساید چنل تک پروانه بلوتک
ساید چنل دو پروانه بلوتک
ساید چنل سه پروانه بلوتک
هم چنین جنس پروانه استفاده شده در ساید چنل بلوتک آلومینیومی می باشد و همین عامل سبب شده تا وزن این دستگاه تا حدودی کاهش پیدا کند و از طرفی دیگر میزان کارآمدی آن افزایش یابد. برای خرید این محصول می توانید با مشاورین فروشگاه پارس درایو که در زمینه فروش این محصول فعالیت دارند، تماس حاصل فرمایید.

مزایای ساید چنل بلوتک

کاربری راحت و آسان
برخورداری از قیمت مناسب
مراقبت و نگهداری آسان
برخورداری از کیفیت مناسب و راندمان کاری بالا ( سیم پیچی الکتروموتور از جنس مس می باشد.)
باید به این نکته اشاره کنم که ساید چنل بلوتک دارای دو حالت دمندگی و مکندگی می باشد که همین امر سبب شده تا گستره استفاده از این تجهیز صنعتی افزایش چشمگیری پیدا کند. هم چنین باید این موضوع را در نظر داشته باشید که این نمونه از ساید چنل صریا برای انتقال گاز استفاده می شود و اگر سیال پمپ شونده دارای ذرات معلق باشد، ساید چنل دچار مشکل جدی می شود.

ساید چنل بلوتک

جهت کسب اطلاع از جدیدترین لیست قیمت ها و مشاوره رایگان قبل از خرید می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید

 برای مشاوره رایگان نصب و هرگونه سوال فنی می توانید با این شماره تماس بگیرید

موارد کاربری بلوئر ساید چنل BLOWTECH

صنایع نساجی
صنایع خوردرو سازی
استخر های پرورش آبزیان
صنایع پودری و مواد گرانول
جاروبرقی های مرکزی و صنعتی

ساید چنل بلوتک

چگونه ساید چنل مناسبی برای خرید انتخاب کنیم؟

پیش از خرید ساید چنل بلوتک مناسب باید این نکته را در نظر داشته باشید که این محصول را برای چه محیطی قرا. است استفاده کنید چراکه در قسمت های قبل اشاره کردیم ساید چنل ها در دونوع تک یا چند پروانه تولید می شوند و حداکثر فشاری که وارد می کنند ۱۰۰۰ میلی بار است.
همچنین یک یا چند پروانه بودن ساید چنل تاثیر مستقیم بر فشار کاری این محصول دارد.
یکی دیگر از مسائل قابل توجه میزان هوادهی ساید چنل می باشد. میزان هوادهی با فشار ساید چنل ارتباط برعکس دارد و هرچه میزان فشار بیشتر باشد هوادهی کمتر است و برعکس. توان موتور، تعداد پره ها و ابعاد ساید چنل نیز از جمله اجزائی می باشند که در میزان هوادهی تاثیر مستقیم دارد.

نکات ایمنی حین کار با بلوئر ساید چنل

نکات ایمنی که در استفاده از ساید چنل (بلوئر) باید به آن ها توجه کرد عبارتند از:

  • جلوگیری از ورود سنگریزه یا اجسام سفت به داخل دستگاه که باعث آسیب رسیدن به پروانه ها می شود. لازم به ذکر است پروانه از گرانترین قطعه ساید چنل می باشد.
  • اگر دبی هوای خروجی بیشتر از دبی مورد نیاز باشد، باید این مقدار اضافی را با استفاده از شیر، قبل از ورود به سیستم خارج کرد.
  • بهترین زمان چک دوره ای، هنگام خاموش بودن دستگاه می باشد.
  • بعداز خاموش کردن دستگاه از دست زدن به آن خودداری کنید، زیرا بدنه دستگاه دمای بالایی دارد.

این مطلب به نقل از سایت فامکو می باشد . 

0/5 (0 Reviews)