نماینده رسمی گرینکو در ایران

نماینده گرینکو در ایران

شرکت گرینکو یک شرکت در کشور چین است که در زمینه طراحی و تولید تجهزات اساسی صنعتی و مهم مانند: پمپ های وکیوم و همچنین کمپرسورهای هوا فعالیت می کند و یکی از مهم ترین و بهترین محصول های این شرکت که خیلی پر طرفدار است هم در جهان و هم در ایران ساید چنل گرینکو است . این شرکت با به کارگیری فناوری و تکنولوژی های جدید و مدرن، محصولات بسیار باکیفیت و بادوام تولید می کند. همین امر باعث شده تا این محصولات مورد توجه بسیاری از کشورها، به ویژه کشور ایران قرار بگیرد و این شرکت محصولات خود را به سرتاسر دنیا صادر نماید.

برایه اطلاعات و آگاهی بیشتر راجب این برند معتبر و محصولاتش تا آخر این مقاله با تیم ما همراه باشید.

تاریخچه شرکت گرینکو

شرکت گرینکو (Greenco) یک شرکت بزرگ در زمینه طراحی و تولید تجهیزات انتقال سیالات، عمدتا هوا، و  ساید چنل در چین است. این شرکت در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد و طی مدت زمان کمی به یکی از بزرگترین تولید کنندگان این تجهیزات تبدیل شد.

محصولات شرکت گرینکو

انواع بلوئر ساید چنل

کمپرسور ها

پمپ های وکیوم

تجهیزات تهویه مطبوع

بلوئر سایدچنل یکی از بهترین محصولات این شرکت می باشد که به دلیل کیفیت بالای آن، بسیاری از شرکت های خارجی، به ویژه کشور ایران از آن استفاده می نمایند.

ویژگی های شرکت گرینکو

تمام نیروهای این شرکت آدم هایه توانا و دارایه مدارک معتبر و ویژه ایی هستند.

این شرکت برایه تولید دستگاه ها خود از به روز ترین و جدید ترین تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و به روز دنیا استفاده میکند.

یکی از بهترین ویژگی های این شرکت این است که قیمت محصولات آن بسیار به صرفه و کارامد است.

 

نماینده گرینکو در ایران

این شرکت به دلیل داشتن محصولات با کیفیت مشتریان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا دارد. به همین دلیل باعث شده تا مشتریان زیادی خواهان محصولات این شرکت باشند. این شرکت هم نماینده های زیادی سرتاسر دنیا دارد. رسمی ترین نمایندگی شرکت گرینکو در ایران شرکت توسعه صنعت پارس ماشین است. شما عزیزان برایه خرید محصولات گرینکو با بهترین قیمت میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

جهت اطلاع از قیمت و سوال های بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

۹۸۹۱۲۶۰۱۱۶۰۳+

۹۸۲۱۳۳۹۸۰۴۸۰+

محصولات شرکت پارس درایو

شرکت صنعتی پارس درایو به عنوان یکی از بهترین شرکت های وارد کننده محصولات صنعتی این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده تا با بررسی دقیق محصولات و مشاوره گرفتن از مشاوران متخصص ما بهترین و استاندارترین محصول را خریداری فرمایید و از خرید خود لذت ببرید در لیست زیر تعدادی از محصولات شرکت پارس درایو قرارداده شده که شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان تصمیم بگیرید و بهترین انتخاب رو داشته باشید .

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید