دیفیوزر شلنگی

دیفیوزر شلنگی

از این قسمت میتوانید کاتالوگ را مشاهده نمایید

برایه اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید

دیفیوزر شلنگی چیست؟

دیفیوزر شلنگی یک محصول جدید هواده ای می باشد که در زمینه تامین اکسیژن مراکز شیلاتی و سیستم های مدیا دارای کاربرد وسیعی می باشد. دیفیوزر شلنگی عمدتا دارای ساختار انعطاف پذیر بوده و امکان طراحی سیستم به صورت های دلخوا به قیمت ارزان را داراست. قیمت دیفیوزر شلنگی در نمایندگی فروش بی واسط بعنوان اولین مرکز عرضه تجهیزات شیلاتی به قیمت ارزان و نرخ کارخونه می باشد.

دیفیوزر شلنگی یک شلنگ پخش کننده اکسیژن با منافذ ریز و انعطاف پذیر است که حباب های ریز را برای انتقال اکسیژن بسیار کارآمد فراهم می کند.دیفیوزر شلنگی در ابعاد مختلف در رول ۲۰۰ متری یا طول هر متر بصورت دلخواه موجود می باشد.

این دیفیوزر (هواده) با منافذ ریز، توانایی فراهم سازی انتقال اکسیژن بسیار بالا با حداکثر انعطاف پذیری اجرایی را دارد.

این نوع دیفیوزر دارای وزن بسیار سبک بوده و برای قرار گرفتن در جای خود به وزنه اضافی نیاز دارد

این محصول، یک نوع دیفیوزر است که برای توزیع هوای فشرده به صورت یکنواخت در فضاها استفاده می‌شود. این دستگاه به عنوان یک قسمت از سیستم تهویه مطبوع یا سیستم هوادهی و تهویه مطبوع (HVAC) در مکان‌های مختلف مانند ساختمان‌ها، اتاق‌های تمیز، کارخانه‌ها و فضاهای صنعتی استفاده می‌شود.دیفیوزر شلنگی هوادهی عملکردی مشابه به یک دیفیوزر شلنگی عادی دارد، با این تفاوت که جهت توزیع هوا فشرده و جریان هوا در طول شلنگ برای تهیه هوای سرد یا گرم در فضا تنظیم می‌شود. با این روش، هوا به صورت یکنواخت و با فشار قابل کنترل در فضاها توزیع می‌شود.این نوع دیفیوزر ها معمولاً شامل یک لوله شلنگی اصلی هستند که در طول آن چندین دیفیوزر (مانند پره‌ها یا سوراخ‌ها) قرار دارند. این دیفیوزرها باعث تغییر فشار و سرعت جریان هوا در داخل شلنگ می‌شوند و هوای گرم یا سرد توسط آن‌ها توزیع می‌شود.

نام دیگر

دیفیوزر شلنگی چیست

مزایای استفاده از دیفیوزر شلنگی

۱٫ توزیع یکنواخت:باعث توزیع یکنواخت جریان هوا در فضا می‌شوند، که بهبود تهویه و کارایی سیستم را ایجاد می‌کند.

۲٫ کنترل فشار و جریان: با استفاده از این نوع دیفیوزر، می‌توان فشار و جریان هوا را به طور دقیق کنترل کرد و به میزان مورد نیاز در فضاها تهیه کرد.

۳٫ کاهش صدا: استفاده از این دیفیوزر ها باعث کاهش صدا و نویز سیستم هوادهی می‌شود.

۴٫ طراحی انعطاف پذیر: به طور کلی از طراحی انعطاف پذیری برخوردار هستند، که به آنها امکان جایگزینی و تنظیم متناسب با نیازهای فضاها را می‌دهد.

[با توجه به این مزایا، دیفیوزرهای شلنگی هوادهی به عنوان یک راه حل کارآمد برای توزیع هوا در فضاهای مختلف استفاده می‌شوند.]

کاربرد دیفیوزر شلنگی

۱٫ سیستم ابیاری هیدروپونیک و ابیاری گلخانه ها

.۲٫ استفاده از دیفیوزر شلنگی در مراکز پرورش ماهی و میگو برایه افزایش ظرفیت تولید و اکسیژن رسانی بهتر در اب

۳٫ تزریق گاز اکسیژن به ریشه گیاهان

۴٫ پرورش قارج

 

کاربرد دیفیوزر شلنگی

کاربرد دیفیوزر شلنگی در پرورش قارچ

دیفیوزر شلنگی در پرورش قارچ به منظور ایجاد شرایط مناسب برای رشد و تکثیر قارچ‌ها استفاده می‌شود. این دیفیوزرها دارای نوارهای شلنگی هستند که می‌توانند آب و هوا را به طور یکنواخت در محیط پرورش قارچ توزیع کنند.

به عنوان مثال، در قارچ‌هایی که نیاز به رطوبت بالا دارند، این نوع دیفیوزر می‌تواند برای تأمین رطوبت مناسب در محلول غذایی و سطح قارچ استفاده شود.

این دیفیوزرها می‌توانند آب را به طور مداوم و به طور یکنواخت در محیط توزیع کنند و به این ترتیب رطوبت مورد نیاز برای رشد و تکثیر قارچ‌ها را فراهم کنند.

در ضمن، دیفیوزرها می‌توانند در تأمین هوای تازه و متناسب در محیط پرورش قارچ نیز کمک کنند. با استفاده از دیفیوزرها، هوای تازه و دارای اکسیژن کافی به محلول غذایی و قارچ‌ها تأمین می‌شود. این عمل باعث بهبود رشد و عملکرد قارچ‌ها می‌شود.

به طور کلی، دیفیوزرهای شلنگی در پرورش قارچ به منظور تأمین رطوبت و هوای مناسب برای رشد و تکثیر قارچ‌ها استفاده می‌شوند و بهبود عملکرد و عملکرد قارچ‌ها را تسهیل می‌کنند.

کاربرد دیفیوزر شلنگی در پرورش قارچ
برای خرید دیفیوزر کافیه با مشاوران ما در ارتباط باشید

قیمت دیفیوزر شلنگی

با توجه به نوع کسب کارتون و نوع صنعت و نیازتان و قیمت های گوناگون بازار شما میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید و نوع شغل و صنعت خود را بگویید تا مهندسان ما بهترین مشاوره و بهترین قیمت و کیفیت این محصول را به شما ارائه دهند.

لازم به ذکر است که شرکت ما نماینده و وارد کننده بهترین برند این محصول با بهترین قیمت در ایران است.

قیمت دیفیوزر شلنگی

جهت سفارش و مشاوره تخصصی شما می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و بهترین انتخاب و مناسب ترین خرید را داشته باشید

۹۸۹۱۲۶۰۱۱۶۰۳+

۹۸۲۱۳۳۹۸۰۴۸۰+

محصولات شرکت پارس درایو

شرکت صنعتی پارس درایو به عنوان یکی از بهترین شرکت های وارد کننده محصولات صنعتی این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده تا با بررسی دقیق محصولات و مشاوره گرفتن از مشاوران متخصص ما بهترین و استاندارترین محصول را خریداری فرمایید و از خرید خود لذت ببرید در لیست زیر تعدادی از محصولات شرکت پارس درایو قرارداده شده که شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان تصمیم بگیرید و بهترین انتخاب رو داشته باشید .

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید