گیربکس گامائو 

گیربکس گومائو

در هر وسیله ای که ما آن را ماشین می نامیم نیاز به یک عامل تولید کننده داریم که بتواند انتقال دهنده ی نیرو باشد . امروزه آن چیزی که ما از آن به عنوان ماشین یاد مینیم و منظورمان وسیله ی نقلیه ایست که حمل و نقل را آسان کرده است نیز این قطعه وجود دارد . تولید کننده ی نیرو در ماشین ها موتور میباشد و از طریق انتقال دهنده ای که بسیار جزئی و با دقت طراحی شده است نیرو را انتقال میدهد تا نیروی ما به چرخ ها منتقل شود . سه بخش اصلی این سیستم کلاچ ، جعبه دنده و دیفرانسیل میباشد که بین این سه از همه با اهمیت تر جعبه دنده میباشد ، که این جعبه دنده را ما اصطلاحا گیربکس می نامیم . از نظر اهمیت این قطعه هم باید بیان داشت که این قطعه به مهمی موتور یا مولد نیروی مان میباشد . باید توجه داشت که سلامت این قطعه از اهمیت بالایی برخوردار است.

گیربکس چیست :

نیرویی که توسط موتور تولید میشود باید به صورت یکسان به چرخ ها وارد شود ، به اصطلاج باید گشتاوری تولیدی متناسبی داشته باشد . که وظیفه ی کنترل این مسئله جعبه دنده یا همان گیربکس ما میباشد . گیربکس به راننده ی خودرو این اجازه را میدهد که خودرو را در سرعت های مختلف نیز کنترل نماید . اهمیت این موضوع را میتوان در پی این مفهوم مهم که یادآور میشود هر موتوری نیروی گشتاوری مشخصی دارد و موتور ها با یکدیگر یکسان نیستند یادآوری کرد . با استفاده از گیربکس ها ما میتوانیم بدون بالا بردن دور موتور و رسیدن به گشتاوری مورد نظر ، به سرعت دلخواه خود برسیم.

گیربکس گومائو :

با پیشرفت تکنولوژی ، ماشین آلات و قطعات آنها نیز پیشرفت میکنند و بروز میشوند . گیربکس گامائو نوع پیشرفته ی علم در این زمینه میباشد ، که طراحی گیربکس را به صورت پیشرفته تر مورد نظر قرار داده است . همانطور که گفته شد گیربکس ها باعث کنترل نیرو میشوند .  گیربکس های گومائو توان تحمل بین ۰٫۱۲ تا ۹۰ کیلووات را دارند. در طراحی این نوع خاص محصول که گیربکس ما میباشد ، باعث شده تا در مقابل تنش های دفعی (ضربه ای) مقاومت بسیار بالایی داشته باشد. همچنین دارای نسبت تبدیل از ۷ تا ۶۵۰۰۰۰ می باشند که این خصوصیت باعث ایجاد حداکثر گشتاور خروجی آن تا ۳۰ کیلونیوتن در متر است. در نمونه تک استیج گیربکس سایکلو گوموآ نسبت انتقال تا ۱ به ۸۷ با راندمان ۹۰ درصد نیز می رسد. در مدل های چند استیج قاعدتا نسبت تبدیل خیلی بیشتری اعمال خواهد شد.شرکت گومائو برای اینکه از افزایش ضریب اطمینان خود اطمینان کسب کند و بداند که محصول ارائه شده کیفیت بالایی دارد همراه با  الکتروموتور (بصورت الکتروگیربکس) نیز ارائه می کند . این گیربکس با بهره برداری از پین سیکلوئیدی نیروی الکتروموتور را با راندمان بسیار بالایی منتقل می کند.

گیربکس

شرکت توسعه صنعت پارس ماشین ( پارس درایو ) نمایندگی رسمی واردات و پخش گیربکس های صنعتی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در ایران است

2 thoughts on “گیربکس گومائو

  1. حمید محمدزاده says:

    سلام وقت بخیر
    توان تحمل گیربکس گومائو چقدر هستش؟

  2. manager.b says:

    سلام وقت شما هم بخیر
    گیربکس های گومائو توان تحمل بین ۰٫۱۲ تا ۹۰ کیلووات را دارند. این محصول در مقابل تنش‌های دفعی (ضربه ای) مقاومت بسیار بالایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *