گیربکس قورباغه ای طرح روسی

گیربکس قورباغه ای طرح روسی

گیربکس قورباغه ای طرح روسی چیست؟

گیربکس قورباغه ای طرح روسی، گیربکس صنعتی چند محوره می باشد که با تبدیل توان ورودی به گشتاور خروجی سبب انتقال نیرو می شود. این گیربکس مانند سایر گیربکس های صنعتی در تیپ های مختلف از کوچکترین سایز تیپ ۲۵۰ تا تیپ ۸۵۰ برای استفاده در صنایع مختلف و بسته به نیاز گشتاور خروجی مورد نیاز کاربر مورد استفاده قرار می گیرد.

گیربکس قورباغه ای طرح روسی را با نام ZQ می شناسند که در تیپ های ZQ250 و ZQ350 و ZQ400 و ZQ500 و ZQ650 و ZQ850 موجود هستند. این تیپ گیربکس ها با نسبت تبدیل های ۱۰ تا بیش از ۱۰۰ بسته به سفارش مشتری قابل ارائه هستند.

توسعه صنعت پارس ماشین با بهره گیری از دانش فنی و نیروی کارامد کار طراحی و ساخت این گیربکس ها را به صورت کامل انجام می دهد و می تواند بنا به درخواست خریدار حالت های مختلفی را برای خروجی گیربکس در نظر بگیرد، مانند ورودی و خروجی گیربکس در یک طرف گیربکس، ورودی و خروجی در دو طرف گیربکس (خروجی گیربکس به صورت Z) و قابلیت تعویض جای ورودی و خروجی گیربکس.

گیربکس قورباغه ای طرح روسی چیست؟

گیربکس قورباغه ای روسی چیست؟

گیربکس های صنعتی چند محوره روسی که با نام گیربکس قورباغه ای  نیز شناخته می شوند، با کیفیت بالا از قدیمی ترین انواع گیربکس های صنعتی هستند که از جلفا و عموما به صورت استوک وارد ایران می شدند و با نام گیربکس صنعتی روسی جلفا هم شناخته می شوند. این گیربکس ها با توجه به کیفیت بالای ساخت در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گرفتند.

گیربکس صنعتی روسی در حال حاضر مهندسی معکوس شده و در داخل تولید و عرضه می شود که به علت الگوبرداری از گیربکس روسی به گیربکس قورباغه ای طرح روسی معروف هستند. گیربکس صنعتی روسی از دو یا چند چرخ دنده که به صورت سری، روی محور های موازی قرار گرفته اند، تشکیل شده است. حرکت این چرخ دنده ها بر روی یکدیگر در نهایت سبب افزایش گشتاور ورودی شده و عمل کاهش دور را امکان پذیر می سازد.

گیربکس های صنعتی در واقع تجهیزی برای انتقال توان هستند و نه تولید کننده توان. در گیربکس های صنعتی کاهنده، عمل کاهش دور سبب افزایش گشتاور و در گیربکس های افزاینده این عمل بالعکس صورت می گیرد. در نتیجه توان ورودی و خروجی گیربکس (با صرف نظر از راندمان گیربکس) با هم برابر می باشد.

گیربکس قورباغه ای روسی چیست؟

جهت کسب اطلاع از جدیدترین لیست قیمت ها و مشاوره رایگان قبل از خرید می توانید با مهندسان ما تماس بگیرید

دریافت کاتالوگ

از این قسمت می توانید کاتالوگ را دانلود و مشاهده نمایید.

مشخصات گیربکس قورباغه ای طرح روسی

این گیربکس ها با توجه به ابعاد بزرگ پوسته گیربکس و عرض زیاد چرخ دنده ها، معمولا برای استفاده در دستگاه هایی که نیاز به گشتاور بالایی دارند مناسب هستند.

همچنین گیربکس قورباغه ای طرح روسی با بهره گیری از چرخ دندهای هلیکال و تماس مداوم چرخ دنده ها، صدا و استهلاک کمتری نسبت به دنده های خورشیدی ساده دارند. این گیربکس ها در صنایع مختلفی همچون، سیمان، فولاد، روی، مس و غیره به کار می روند.

ویژگی ها

دارای توان از ۰.۰۹ تا ۵۵ کیلووات
دارای نسبت تبدیل از ۱۰ الی ۳۱۵
قابلیت نصب الکتروموتور را با استانداردهای خاص IEC دارد
دارای ابعاد و اندازه مختلف به صورتی که ۱۴ سایز مختلف دارد
دارای شفت حلزونی استوانه‌ای پیچ دار و یا پایه ای

مشخصات گیربکس قورباغه ای طرح روسی

ویژگی گیربکس قورباغه ای طرح روسی

دارای توان از ۰.۰۹ تا ۵۵ کیلووات
دارای نسبت تبدیل از ۱۰ الی ۳۱۵
قابلیت نصب الکتروموتور را با استانداردهای خاص IEC دارد
دارای ابعاد و اندازه مختلف به صورتی که ۱۴ سایز مختلف دارد
دارای شفت حلزونی استوانه‌ای پیچ دار و یا پایه ای

ویژگی گیربکس قورباغه ای طرح روسی

انواع گیربکس صنعتی

رایج ترین نمونه ورودی و خروجی گیربکس به شکل Z می باشد که ورودی در یک طرف و خروجی در طرف مقابل گیربکس قرار می گیرد. در همین حالت قابلیت تعویض و جاجایی ورودی و خروجی گیربکس فراهم می باشد. در حالت دیگر می تواند ورودی و خروجی گیربکس هر دو در یک طرف گیربکس قرار بگیرند و نوع آخر نیز ورودی و خروجی گیربکس بر هم عمود می باشند که ورودی با خروجی با هم نود درجه اختلاف زاویه ای دارند که به گیربکس زاویه ای معروف هستند.

فروش گیربکس قورباغه ای طرح روسی

قیمت گیربکس قورباغه ای طرح روسی

این دستگاه در صنایع مختلف کاربرد های بسیار زیادی دارد.در همین راستا شرکت پارس داریو به عنوان نماینده فروش انواع گیربکس قورباغه ای طرح روسی در ایران این امکان را فراهم آورده تا شما عزیزان بتوانید برای اطلاع از قیمت و خرید انواع گیربکس قورباغه ای طرح روسی به سایت پارس درایو مراجعه فرمایید و با راهنمایی مشاوران متخصص ما بهترین گیربکس را متناسب با کار خود خریداری کنید و از خرید خودتون لذت ببرید.

قیمت گیربکس قورباغه ای طرح روسی
محصولات شرکت پارس درایو

شرکت صنعتی پارس درایو به عنوان یکی از بهترین شرکت های وارد کننده محصولات صنعتی این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده تا با بررسی دقیق محصولات و مشاوره گرفتن از مشاوران متخصص ما بهترین و استاندارترین محصول را خریداری فرمایید و از خرید خود لذت ببرید در لیست زیر تعدادی از محصولات شرکت پارس درایو قرارداده شده که شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان تصمیم بگیرید و بهترین انتخاب رو داشته باشید .

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید