روتس بلوئر گریتک پمپی است که استفاده‌های فراوانی دارد و در موارد گوناگون مانند تصفیه فاضلاب، آبزی پروری، صنعت آبکاری و… می‌تواند استفاده شود. نمایندگی “GREATECH” در تهران با کارشناسانی با بیش از ۳۰ سال تجربه در صنعت تولید پمپ‌های خلاء و روتز فعلالیت کرده و با ارائه پمپ‌هاب باکیفیت به صنایع مختلف در حال خدمت‌رسانی است. محصولات GREATECH در تایوان، قلب آسیا تولید می‌شود. مشتریان پمپ گریتک از سراسر ایران هستند و پشتکار نمایندگی‌های آن در طراحی عالی و فناوری نوآورانه، ارزش‌ها و انگیزه‌ای برای توسعه مستمر در صنعت کشور را ارائه می‌دهد. در ادامه شرکت پارس درایو که یکی از مناسب ترین مرکز فروش لوازم جانبی صنعتی می باشد  اطلاعات مفیدی در این زمینه با شما به اشتراک گذاشته است .

روتس بلوئر گریتک مدل G32
شرکت توسعه صنعت پارس ماشین (پارس درایو) نماینده رسمی کمپانی گریتک تایوان در ایران می باشد.
 • کیفیت بالا در مراحل اولیه طراحی
 • تولید در سطح بالا با فناوری پیشرفته
 • راه حل‌های پیشرو در جهان برای ادغام دانش تخصصی این برند در مورد روتس دمنده و پمپ خلاء

مشخصات محصول روتس بلوئر گریتک

 • نام تجاری: Greatech Roots Blower
 • محل ساخت: تایوان
 • شماره مدل : G40 – G350
 • اندازه سوراخ: ۲۵ میلی‌متر ~ ۴۰۰ میلی‌متر (۱ اینچ – ۱۶ اینچ)
 • ظرفیت: ۰٫۱ تا ۲۸۰ متر مکعب در دقیقه (۶ ~ ۱۶۸۰۰ متر مکعب در ساعت)
 • فشار: ۰ تا ۲۰۰۰۰ میلی‌متر در آب (۰ ~ ۲ کیلوگرم در سانتی‌متر مربع) تک بخش ۰ ۰ ~ ۱ میلی‌متر در ساعت (۰ ~ ۱ kgf/cm2) دو بخش ۱۰۰۰۰ ~ ۲۰۰۰۰ mmAq (1 ~ 2 kgf/cm2))

ویژگی‌ها

 1. دمنده ریشه سه لوب
 2. راندمان بالا
 3. صرفه جویی در انرژی
 4. جریان هوا پایدار 
 5. ساختار محکم
 6. طول عمر طولانی و نگهداری آسان
 7. بسیار کم صدا و لرزش کم
 8. هوای تمیز
 9. بدون بوهای روغنی گریتک
روتس بلوئر گریتک

 برای مشاوره رایگان نصب و هرگونه سوال فنی می توانید با این شماره ها تماس بگیرید

کاربرد پمپ گریتک

تصفیه فاضلاب، آبزی پروری، صنعت آبکاری، حمل و نقل پودر، حمل و نقل غلات، صنایع کاغذ سازی، صنایع غذایی، صنایع نیمه هادی، صنایع شیمیایی و غیره از جمله کاربردهای پمپ گریتک است. از این محصول به ویژه برای نصب در بیمارستان، مدرسه، هتل، منطقه مسکونی، ساختمان اداری، و غیره که در آن نویز ممنوع است، می‌توان استفاده کرد.

روتس بلوئر گریتک

مدل های مختلف روتس بلوئر گریتک

پمپ Tri.Lobe

این پمپ با راندمان بالا، کم صدا، صرفه‌جویی در انرژی، ساخت و ساز مستحکم، جریان هوای پایدار تعمیر و نگهداری آسان، لرزش بسیار کم و ماندگاری طولانی سبب تمیز کردن هوا بدون بوهای روغنی می‌شود.

مدل Tri-Lobe Roots Blower

طراحی بی‌صدا کامل دمنده، ارتعاش بسیار کم، صرفه‌جویی در انرژی و روغن دنده، طراحی عمودی با راندمان بالا، صرفه‌جویی در فضا، ساخت جامد، تعمیر و نگهداری آسان، هوای تمیز، بدون بوی روغن کوپلینگ، بدون نیاز به تسمه از جمله ویژگی‌هایی است که می‌توان برای این مدل از پمپ نام برد.

پمپ مدل SdB40~SdB160 (60HZ)

کاربرد این پمپ در زمینه تصفیه فاضلاب، آبزی پروری، صنعت آبکاری، انتقال پودر، حمل و نقل دانه، صنعت کاغذ سازی، صنایع غذایی، صنایع نیمه هادی، صنایع شیمیایی، به عنوان خشک‌کن جاروبرقی و… است. همچنین این پمپ برای نصب در بیمارستان، هتل، مدرسه، منطقه مسکونی، ساختمان اداری و غیره که در آن نویز ممنوع است، مناسب است.

روتس بلوئر گریتک
روتس بلوئر گریتک

طراحی پمپ روتس بلوئر گریتک

پمپ یک ماشین دقیق است. اگرچه آنها بسیار پرکاربرد هستند و عمری طولانی دارند، اما اگر به درستی نصب نشوند، ممکن است برای مدت کوتاهی کار کنند یا اصلاً کار نکنند. برای نصب ابتدا پایه باید سفت باشد. اعضای ساختاری مستحکم باید اطمینان حاصل کنند که قاب پمپ دارای حداقل انعطاف است تا امکان انحراف را محدود کند. پمپ  روتس بلوئر گریتک باید روی یک سطح صاف نصب شود تا هرگونه پیچ و تابی که ممکن است در هنگام بستن روی سطوح غیر همسطح به پمپ وارد شود به حداقل برساند.

پایه‌های سیستم‌های پمپ را می‌توان به‌صورت برآمده، غیربالا یا کفی طبقه‌بندی کرد. گاهی اوقات به یک پایه مرتفع به عنوان پایه “روی میز” گفته می‌شود. پایه‌های غیر مرتفع معمولاً فولادی یا یک جوش فولادی سازه‌ای هستند که مستقیماً روی پایه نصب می‌شوند. کفی‌ها معمولاً صفحات فولادی هستند که در یک پد بتنی نصب می‌شوند. پایه‌های مرتفع معمولاً در سیستم‌های کمتر از ۱۵۰ اسب بخار استفاده می‌شود. با این حال، سیستم‌ها با اسب بخار بسیار بالاتر در این پیکربندی ساخته شده‌اند. پایه‌های غیر مرتفع معمولاً ماشین‌های بزرگتر در پیکربندی عمودی (ورودی و تخلیه جانبی) هستند. کفی‌ها معمولاً برای نصب هایی که به ۵۰۰ اسب بخار یا بیشتر نیاز دارند رزرو می‌شوند.

یک پایه غیر مرتفع ایده آل در مقایسه با وزن نصب شده روی آن، وزنی ۲٫۵ برابر یا بیشتر دارد. ما این را پایگاه لرزه نگاری می‌نامیم. یک پایه لرزه‌ای سختی لازم برای جلوگیری از انحراف را فراهم می‌کند و همچنین ارتعاش ناشی از سازه را محدود می‌کند. اگر واحد بر روی یک نیم طبقه نصب شود، یک پایه لرزه‌ای می‌تواند ارتعاش منتقل شده به سازه نگهدارنده را محدود کند. پایه لرزه‌ای معمولاً با فولاد سازه‌ای ساخته می‌شود که با بتن پر می‌شود. معمولاً میلگرد را به قاب جوش می‌دهند تا پشتیبانی اضافی برای بتن فراهم کند. سپس پایه به طور معمول با استفاده از جداکننده‌های فنری از سازه جدا می‌شود.

در نصب پمپ کشش مناسب تسمه برای عمر بلبرینگ دمنده و همچنین عمر تسمه مهم است. پس از نصب مجموعه جدیدی از تسمه ها، آنها باید پس از ۲۴ ساعت کارکرد مجدداً بسته شوند زیرا تمایل به کشش دارند. اگر تسمه‌ها خیلی محکم بسته شوند، می‌توانند باعث ایجاد مشکل بار اضافه و خرابی زودرس یاتاقان یا شفت شوند همچنین غلاف‌ها باید تا حد امکان نزدیک درپوش محرک پمپ نصب شوند تا بار اضافه به حداقل برسد.

نکاتی که باید هنگام نصب پمپ بلوئر بدانید

بار آویزان پمپ و موتور را بررسی کنید تا مطمئن شوید که از حداکثر محدودیت‌ها تجاوز نکند. بار آویزان کششی است که روی شفت دمنده اعمال می‌شود. برای حداکثر محدودیت‌ها به دفترچه راهنمای عملکرد دستگاه مراجعه کنید. بار بیش از حد می تواند به‌طور چشمگیری عمر بلبرینگ درایو را کاهش دهد. در موارد شدید ممکن است باعث از کار افتادن شفت در یاتاقان شود. به طور معمول، با استفاده از یک نوار با اندازه متوسط ​​روی دمنده، می‌توان از مشکلات بار اضافه جلوگیری کرد. بر اساس محاسبات بار، شیارهای کوچکتر برای یک نسبت خاص بار بیش‌تری نسبت به یک قفسه با قطر بزرگ‌تر ایجاد می‌کنند.

مزایای روتس بلوئر گریتک

روتی بلوئر گریتک را می توانیم با چندین ویژگی و مزایای بسیار توصیف نمود و باید مطالب بسیار در این رابطه نوشت اما اگر بخواهیم به صورت خلاصه اشاراتی کوتاه نماییم می توانیم به ضد انفجار بودن آن اشاره نماییم و تنها کوپل شدن آن با یک الکترونوتور ضد انفجار این قابلیت را به آن اضافه می نماید که قابلیت استفاده در محیط های امکان آتش سوزی بسیار وجود دارد به کار برود و در کنار آن صدا خفه کنی که دارد نویز محیط را کاهش می دهد و مهم تر از همه آن که دارای لرزشی پایین تر از حد استاندارد می باشد. در کنار ضد انفجار بودن حالا لازم است به یکی از مهم ترین این ویژگی ها اشاره نماییم. این ویژگی را می توانیم کم احتیاح داشتن به سرویس و ترمیم سازی یا همان سرویس شدن می باشد. عمر مفید بالا و همچنین راندمان کاری بالا را می توان از دیگر ویژگی های چشم گیر دانست.

نحوه کار روتس بلوئر گریتک

بعد از توضیحات مختصر در ارتباط با روتس بلوئر گریتک از جله کارکرد، طراحی پمپ و مزایای آن توضیحات ارائه شد. در آخر سعی بر آن شده است که ویدیو هرچند کوتاه در ارتباط با روش کارکرد روتس بلوئر گریتک برای شما ارائه گردانیم.

در نظر داشته باشید که روتس بلوئر گریتک از بهترین ها می باشد. در گذشته در ارتباط با کارایی ها و ویژگی های این محصول برای شما عزیزان توضیحات را ارائه نمودیم. لازم به ذکر است پیش از آنکه به خرید اقدام نمایید حتما با مشاوران ما که به صورت رایگان به شما مشاوره می دهند مشورتی داشته باشید سپس اقدام به خرید نمایید. روتس بلوئر گریتک با توجه به کیفیت و استاندارد هایی که در ساخت آن به کار رفته است به راحتی می تواند جواب گوی نیاز شما باشد و می توانید بدوم هیچ نگرانی از خرابی احتمالی این محصول اطمینان خاطر داشته باشید چرا که همانطور که بیان شد دارای کیفیت ساخت بالا و استاندارد ها به خوبی در آن رعایت شده است.

سوالات متداول

۱– روتس بلوئر گریتک چیست؟

پمپی است که استفاده‌های فراوانی دارد و در موارد گوناگون می‌تواند استفاده شود.

۲– کاربرد روتس بلوئر گریتک چیست؟

کاربرد GREATECH در زمینه‌های تصفیه فاضلاب، آبزی پروری، صنعت آبکاری، حمل‌ونقل پودر، حمل‌ونقل غلات، صنایع کاغذ سازی، صنایع غذایی، صنایع نیمه هادی، صنایع شیمیایی و غیره است. به ویژه برای نصب در بیمارستان، مدرسه، هتل، منطقه مسکونی، ساختمان اداری، و غیره که در آن نویز ممنوع است نیز کاربرد دارد.

0/5 (0 Reviews)

15 thoughts on “روتس بلوئر گریتک (Greatech) | کاربرد+ فروش + تضمین کیفیت

 1. زهرا says:

  سلام وقتتون بخیر باشه .. ایا روتس بلوئر گریتک طول عمر پایینی دارد ؟

 2. شجاعی says:

  به عنوان یکی از استفاده کنندگان از روتس بلوئر گریتک باید بگم که مزیت هایی که داره به قیمتش می ارزه اگر استفاده دارید حتما خریداری کنید

 3. میلاد سپهبند says:

  شب تون بخیر
  می خواستم بدونم جهت دانستن قیمت های روتس بلوئر گریتک از کجا باید اقدام کنم؟

 4. محمد says:

  سلام خسته نباشید … از چه جهتی نصب پمپ ماشین دارای اهمیت بسیار زیادی است ؟

 5. manager.a says:

  سلام ممنونم .. اگرچه پمپ ها عمری طولانی دارند، اما اگر به درستی نصب نشوند، ممکن است برای مدت کوتاهی کار کنند یا اصلاً کار نکنند.

 6. حسین says:

  سلام خسته نباشید … مهم ترین مزیت این روتس بلوئر چیست ؟

 7. manager.a says:

  سلام ممنونم … ضد انفجار بودن بودن مهم ترین مزیت آنها به شمار می رود .

 8. مریوانی says:

  ببخشید منظور از آن که روتس بلوئر گریتک ضد انفجار می باشد یعنی چی؟

 9. manager.mh says:

  تنها کوپل شدن آن با یک الکترونوتور ضد انفجار این قابلیت را به آن اضافه می نماید که این ویژگی را به آن اضافه می کند تا در محیط آتش زا از این محصول بتوانیم استفاده کنیم.

 10. مجید مرادی says:

  روز بخیر در بین خرید روتس بلوئر گریتک و لانگ تگ تردید دارم پیشنهاد شما چیست؟

 11. manager.mh says:

  سلام
  هر دو دارای مشخصات مشابه می باشند اما لازم است در نظر بگیرید که روتس بلوئر گریتک ارزان تر می باشد. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید.

 12. manager.fa says:

  سلام وقت بخیر شما میتونید برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس حاصل کنید. شماره ی تماس : ۰۲۱۳۳۹۸۰۴۸۰

 13. احسان درخشان says:

  بلوئر هوادهی میخوام بخرم ، باید به چه چیزهایی توجه کنم ؟ یعنی چه معیار هایی داره ؟

 14. manager.fa says:

  سلام دوست عزیز وقت بخیر
  ظرفیت تولید هوا
  فشار
  نوع کاربرد
  شرایط محیطی ( دما، فشار، ارتفاع از سطح دریا)
  سایز الکتروموتور
  گارانتی روتس بلوئر
  باید به این نکات توجه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.