گیربکس گامائو 

گیربکس گوئامو

در هر وسیله ای که ما آن را ماشین می نامیم نیاز به یک عامل تولید کننده داریم که بتواند انتقال دهنده ی نیرو باشد . امروزه آن چیزی که ما از آن به عنوان ماشین یاد مینیم و منظورمان وسیله ی نقلیه ایست که حمل و نقل را آسان کرده است نیز این قطعه وجود دارد . تولید کننده ی نیرو در ماشین ها موتور میباشد و از طریق انتقال دهنده ای که بسیار جزئی و با دقت طراحی شده است نیرو را انتقال میدهد تا نیروی ما به چرخ ها منتقل شود . سه بخش اصلی این سیستم کلاچ ، جعبه دنده و دیفرانسیل میباشد که بین این سه از همه با اهمیت تر جعبه دنده میباشد ، که این جعبه دنده را ما اصطلاحا گیربکس می نامیم . از نظر اهمیت این قطعه هم باید بیان داشت که این قطعه به مهمی موتور یا مولد نیروی مان میباشد . باید توجه داشت که سلامت این قطعه از اهمیت بالایی برخوردار است.

گیربکس چیست :

نیرویی که توسط موتور تولید میشود باید به صورت یکسان به چرخ ها وارد شود ، به اصطلاج باید گشتاوری تولیدی متناسبی داشته باشد . که وظیفه ی کنترل این مسئله جعبه دنده یا همان گیربکس ما میباشد . گیربکس به راننده ی خودرو این اجازه را میدهد که خودرو را در سرعت های مختلف نیز کنترل نماید . اهمیت این موضوع را میتوان در پی این مفهوم مهم که یادآور میشود هر موتوری نیروی گشتاوری مشخصی دارد و موتور ها با یکدیگر یکسان نیستند یادآوری کرد . با استفاده از گیربکس ها ما میتوانیم بدون بالا بردن دور موتور و رسیدن به گشتاوری مورد نظر ، به سرعت دلخواه خود برسیم.

گیربکس گومائو :

با پیشرفت تکنولوژی ، ماشین آلات و قطعات آنها نیز پیشرفت میکنند و بروز میشوند . گیربکس گامائو نوع پیشرفته ی علم در این زمینه میباشد ، که طراحی گیربکس را به صورت پیشرفته تر مورد نظر قرار داده است . همانطور که گفته شد گیربکس ها باعث کنترل نیرو میشوند .  گیربکس های گومائو توان تحمل بین ۰٫۱۲ تا ۹۰ کیلووات را دارند. در طراحی این نوع خاص محصول که گیربکس ما میباشد ، باعث شده تا در مقابل تنش های دفعی (ضربه ای) مقاومت بسیار بالایی داشته باشد. همچنین دارای نسبت تبدیل از ۷ تا ۶۵۰۰۰۰ می باشند که این خصوصیت باعث ایجاد حداکثر گشتاور خروجی آن تا ۳۰ کیلونیوتن در متر است. در نمونه تک استیج گیربکس سایکلو گوموآ نسبت انتقال تا ۱ به ۸۷ با راندمان ۹۰ درصد نیز می رسد. در مدل های چند استیج قاعدتا نسبت تبدیل خیلی بیشتری اعمال خواهد شد.شرکت گومائو برای اینکه از افزایش ضریب اطمینان خود اطمینان کسب کند و بداند که محصول ارائه شده کیفیت بالایی دارد همراه با  الکتروموتور (بصورت الکتروگیربکس) نیز ارائه می کند . این گیربکس با بهره برداری از پین سیکلوئیدی نیروی الکتروموتور را با راندمان بسیار بالایی منتقل می کند.

گیربکس

شرکت توسعه صنعت پارس ماشین ( پارس درایو ) نمایندگی رسمی واردات و پخش گیربکس های صنعتی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در ایران است

0/5 (0 Reviews)